Головна » 2014 » Вересень » 22 » Завдання психологічної служби
Завдання психологічної служби
Основіні завдання психологічної служби закладу:
- проведення просвітницьких лекцій, семінарів, занять з педагогами, батьками, дітьми;
- консультативна допомога всім учасникам навчально - виховного процесу;
- корекційно - розвивальна робота з дітьми, батьками, педагогами;
- допомога дітям, які мають проблеми в поведінці або які опинилися в складній життєвій ситуації;
- психологічний супровід обдарованих дітей;
- психологічний супровід новоприбулих дітей;
- визначення психологічної готовності дітей 5 - річного віку до навчання у школі.

.....перший раз у перший клас...
Прийоми, що полегшують дитині ранкові прощання!
- Навчіться прощатися з дитиною швидко. Не затягуйте розставання. Інакше малюк відчує ваше занепокоєння і йому буде ще складніше заспокоїтися.
- Покладіть малюку до кишеньки яку - небудь пам'ятну річ, що нагадуватиме про вас, як сильно ви його любите.
- Ніколи не намагайтеся "вислизнути" непомітно від дитини, якщо хочете, щоб вона вам довіряла.
- Вигадайте забавний ритуал прощання й строго дотримуйтесь його, наприклад завжди цілуйте дитину в щічку, а потім ніжно потріться носиком або що - небудь подібне.
- Не намагайтеся підкупити дитину, щоб вона залишилася у дитячому садку за нову іграшку.
- Чітко дайте дитині зрозуміти, що хоч би які істерики вона влаштовувала, їй все одно доведеться йти до дитячого садка. Якщо ви хоч раз піддастеся дитині, надалі вам буде вже набагато складніше впоратися з її вередуваннями й слізьми.
Категорія: Сторінка психолога | Переглядів: 476 | Додав: Luda | Рейтинг: 0.0/0