Головна » 2014 » Лютий » 9 » Заходи до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка
Заходи до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка
У Новомиргородскій ЗШ І-ІІІ ст.№2 продовжується проведення заходів до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. 22 січня в День Соборності України в коридорі школи відбулася виставка «З Україною в серці», на якій були представлені портрети Тараса Шевченка, роботи художника Віктора Шульги, портрети, вишиті мамами і бабусями учнів; виставки «Кобзарів» різних років видань; учнівські проекти, ілюстрації.
27 січня 2014 року пройшли виховні години у 2-А класі «Вічне і живе Шевченкове слово» та у 2-Б класі «Тарасові шляхи» (класні керівники Гончаренко Т.М., Костюкова С.Л.).
28 січня 2014 р. відбулося свято «У мене в сім’ї великій» у 3-А класі (класний керівник Шишацька В.І.), на якому звучали вірші про Т.Шевченка українських поетів, а також були проведені конкурси на кращого читця поезії Великого Кобзаря та на краще виконання пісні на його слова.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 325 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0