Головна » 2014 » Березень » 27 » За чисте довкілля
За чисте довкілля
Ми багато говоримо про те, що природу слід любити та оберігати. Проте, подивившись навкруги, бачимо купи сміття, розбиті пляшки, пластикові пакети та інше. Чому серед нас є байдужі люди? Адже все сміття можна зібрати та віднести у визначені місця, звідки його вивезуть на сміттєзвалище.
Народна мудрість говорить: "Чисто не там, де прибирають, чисто там, де не смітять". Чистота довкілля залежить від нас. Не будьмо байдужими!
21 березня учні 9-А класу провели акцію "Чисте довкілля". Разом з класним керівником, Яковенко Н.М., прибрали територію міського пляжу: збирали пляшки, пластикові пакети, згрібали та палили минулорічну траву. Задоволені результатами своєї праці учні відмітили, що пляж готовий до відкриття купального сезону і чекає своїх відвідувачів.

Учні 9-А класу

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 437 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0