Головна » 2013 » Листопад » 18 » Тиждень української мови до Дня української писемності
Тиждень української мови до Дня української писемності
З 04 по 11 листопада в Новомиргородській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 пройшов Тиждень української мови, присвячений Дню української писемності. Були проведені тематичні виховні години, бесіди про Петра Яцика, конкурси, вікторини, мовознавчі турніри, свята.
На цьому тижні учні школи взяли також активну участь у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах з української мови:28 учнів-у Всеукраїнській предметній олімпіаді з української мови «Олімпус», 125 учнів-у I(шкільному)етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 15 учнів - у I етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. 11 листопада 9-й клас писав Всеукраїнський радіодиктант.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 392 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0