Головна » 2014 » Червень » 11 » «Соняшник»
«Соняшник»
Одним із напрямків роботи з обдарованими дітьми є залучення їх до участі у Всеукраїнських конкурсах, іграх, олімпіадах. Серед них особливою популярністю користується Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», яка проводиться з метою формування в учнів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством.
Беручи участь у Грі, діти долучаються до кращих здобутків національної культури у її мовному та літературному просторі, розширюють і поглиблюють знання з української мови, народознавства, історії.
У цьому навчальному році учні школи взяли особливо активну участь у цій Грі і показали високі результати. Усього учасників Гри- 65 учнів 2-х –11-х класів. Із них дипломи переможців отримали 32 учасники. Призерами Всеукраїнського рівня Гри стали 16 учнів, регіонального рівня -16. Найкращі результати показали учні 11-Б класу (учитель Вітковська Л.В.) та 3-Б класу( учитель Велика З.Ф.).

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 551 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0