Головна » 2013 » Грудень » 1 » Школа управлінської майстерності
Школа управлінської майстерності
29 листопада 2013 року в школі відбулося заняття районної школи управлінської майстерності, якою керує заступник директора з навчально-виховної роботи Сміхович В.В.
В гості завітали призначені цьогоріч заступники директорів з НВР та ВР Капітанівської, Коробчинської, Мартоніської, Дібрівської, Панчівської шкіл та Тишківського НВО.
На занятті розглядалися такі питання:
-педагогічна рада як одна з форм методичної роботи (Сміхович В.В.);
-підготовка та проведення педагогічної ради-тренінгу на тему “Педагогічна творчість учителя – запорука подолання низької успішності учнів (Сміхович В.В.);
-система внутрішкільної методичної роботи (Піддубна А.Я.);
-особливості впровадження Державного стандарту початкової загальної середньої освіти (Гончаренко Н.О.);
Молоді заступники відвідали 2 уроки у досвідчених учителів початкових класів Бондаренко Н.М. та Шишацької В.І. та одержали пакет документів “На допомогу заступнику директора з НВР”.
Члени школи управлінської майстерності одержали домашнє завдання:
-розробити діагностику причин поганого засвоєння знань;
-розробити рекомендації щодо тактики роботи з учнями (початковий та середній рівні знань);
-провести в своїх школах педради-тренінги.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 498 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0