Головна » 2013 » Грудень » 1 » Повір у себе
Повір у себе
У нашій школі навчається наш ровесник, однокласник Тихоновський Олександр. На жаль, навчається за індивідуальною формою. Не дивлячись на свій фізичний стан, він займається спортом, має багато друзів, яких дивує своїми досягненнями у воркаут-спорті. Він вольовий, активний, наполегливий, дивує нас своїми здібностями. Товариші ним захоплюються, а сам Саша дуже сором'язливий. Не всі його друзі можуть зробити на турніку "вихід на дві", "ласточку" та інше, а Саша цього навчився, навіть при своїх недугах. Саша дуже позитивний, ввічливий, добрий, справедливий, щедрий. Таким людям з фізичними вадами дуже важко у сучасному світі, але добре коли поруч є справжні друзі, товариші, які підтримають у тяжку хвилину, допоможуть у вирішенні проблем.
учениця 9-Б класу
Артеменко Любов