Головна » 2014 » Вересень » 22 » Несподівана зустріч
Несподівана зустріч
Сьогодні наша держава переживає не найкращі часи. Щодня ми жадібно вслухаємося в кожну звісточку, яка надходить з гарячих точок Східної України. І кожен, хто там побував хоч пару годин, вже заслуговує на повагу.
Хотілося б з гордістю розповісти про вихованця Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 Черевиченка Дмитра. Він, молодий курсант Національної академії державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, нещодавно повернувся із зони збройного конфлікту. Тільки-но приїхав - і зразу ж «полетів» до мами, яка працює в другій школі вчителем. Зайшов на хвильку, та й не зміг вирватися, бо там - безліч цікавих дитячих очей, готових хоч весь день слухати реальні розповіді про війну, адже всі - від малого до великого - переймаються долею України. Діти захоплено дивилися на підтягнутого, стрункого юнака у військовій формі, а той, сором’язливо посміхаючись, (не звик ще до такої слави) розповідав, як ще у травні їх, курсантів ще тоді другого курсу, відправили нести службу на кордон у Луганську область. Там йому, двадцятирічному юнакові, довелося на власні очі побачити всі жахи війни. Згодом усіх вихованців академії «перекинули» на службу до села Макарівка Херсонської області. Тут юнаки вдень і вночі охороняли державний кордон. Дмитро розповів про завдання, які виконував, про затриманих порушників, про збройні конфлікти, які виникали під час несення служби, про види зброї, яка була на озброєнні в їхній мотоманевреній групі. Часто допомагало місцеве населення: хто – їжею, а хто - словами підтримки, що теж важливо в такий складний час. Дмитро розповідав, а мене, вчителя, переповнювали різні почуття: гордість за такого вихованця - патріота і, напевно, якийсь сум, адже їм, ще зовсім юним захисникам Вітчизни, так рано довелося змужніти, відчути на собі повну відповідальність за свою справу та за обрану професію. Дивилась на нього , блакитноокого курсанта-красеня з щирою дитячою усмішкою, і раділа, що є в нас такі захисники, готові в будь-який момент обороняти рідну землю, а значить, є у нас і щасливе майбутнє.

Учитель Новомиргородської ЗШ
І-ІІІ ступенів №2